Diving Bali

Selang Resort

Český resort na ostrově Bali s jedinečným výhledem. Bungalovy na terasách nad mořem, na v klidné oblasti Amedu. Kompletní služby turistického centra, restaurace, kavárna, bazén s barem, travnaté hřiště, potápěčské centrum. Dovolená na Bali bez kompromisů.

Selang resort pohled od more

Selang Resort

Bungalovy a pokoje s krytou terasou pro posezení i zahrádkou (atrium), s tropickými květinami a trávníkem, zajišťující maximální soukromí. Ze všech pokojů je jedinečný výhled na moře. Pokoje jsou standartně vybaveny nábytkem z masivního dřeva, ventilátorem a minibarem. Stropy jsou ze sádrokartonu – ne otevřené, jak je zde jinak obvyklé. Gekonů, pavouků, stonožek a neznámého hmyzu se proto nemusíte obávat. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale jsou zde i třílůžkové a dvoupokojový rodinný bungalov pro 4 osoby. Celková kapacita ubytování je v současné době 34 osob.

Ubytování
  • Standard pokoje: každý pokoj s výhledem na moře, koupelna se sprchou a WC, terasa s vlastní zahrádkou nebo balkón, nábytek z masivního dřeva (2 oddělené postele nebo 1 manželská postel, šatní skříň, psací stůl, židle), ratanový zahradní nábytek, ventilátor, minibar, ručníky a toaletní potřeby.
  • Superior pokoje: stejné vybavení jako Standard pokoje, navíc klimatizace.
  • Rodinný bungalov: stejné vybavení jako Standard pokoje, navíc jedna ložnice se 2 postelemi, cena za osobu stejná jako na Standard pokoji.
  • Přistýlka: je možná na všech pokojích, na některých včetně postele.

Standardní vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, toaletní potřeby, terasa, ventilátor, klimatizace, minibar, trezor, toaletní stolek, šatní skříň, psací stůl, zahradní nábytek

Stravování
  • Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 formou alá menu v hotelové restauraci Selang Panorama Restaurant.
  • Selang Panorama Restaurant – hotelová restaurace (otevřená (od 10:00 do 21:00, dle zájmu i déle) s jedinečním panoráma na moře nabízí evropskou, americkou, indonéskou, balijskou a čínskou kuchyni. Při minimálně 6 lidech se zde organizují slavnostní večeře s grilovanou velkou rybou, různými jinými mořskými plody a tradičními baliskými tanci na konci. V českém jídelním lístu je na výběr více než 100 druhů jídel!
  • Selang Top Café – hotelová video-kavárna (otevřená od 7:00 do 21:00, dle zájmu i déle) nacházející se nad Selang Panorama Restaurant nabízí možnost sledování některého z filmů na DVD při popíjení svého oblíbeného drinku.
  • Selang Sunrise Poolbar – hotelový bar u bazénu (otevřený od 9:00 do 21:00, dle zájmu i déle) nabízí širokou škálu různých koktejlů a jiných alkoholický i nealkoholických nápoj.
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde